Milovnice pozitivního života a dobrého jídla

Michaela Sedláčková (Šimordová)

Několik let se věnuji výživovému poradenství a s každým dalším klientem se mi jen potvrzuje, že správný výběr potravin umí opravdu zázraky, často i léčit. V posledních letech se svět dělí na dvě strany – tu, která stále neví, že za štíhlou postavou nejsou ukryty diety, tabulky a striktní omezování se, ale v opačném případě i druhou polovinu, která podlehla trendu zdravého životního stylu tak příliš radikálně, až to mnohdy se slovem zdraví rovněž nesouvisí.

Mým posláním je předávat dále vizi, že člověk může hubnout, nabírat nebo se udržovat ve formě (dle svých vlastních preferencí) a přesto to k tomu může docházet s radostí a chutí. Je to všechno jen o tom správném uchopení.

To vše předávám svým klientům a účastníkům pořádaných seminářů. Ve své praxi se věnuji výživovému poradenství formou vytváření stravovacích plánů na míru, psaní článků, tvorby vlastních receptů nebo lektorské činnosti v oblasti zdravého životního stylu.

Míša s úsměvěm
Míša v lese

Věčný student

Nyní už jako bývalá studentka Mezinárodních vztahů na Mendelově univerzitě jsem se ve třetím ročníku rozhodla jít zcela odlišnou cestou – věnovat se nutričnímu oboru a zaměřit se primárně na naši evropskou populaci. Rapidní nárůst obezity a s tím spojené civilizační nemoci mně nedává natolik spát, že se věnuji výživě člověka a snažím se svou maličkostí tuto situaci pomáhat zmírňovat.

Jsem vystudovanou pedagožkou předškolního a mimoškolního vzdělávání a rovněž certifikovanou výživovou specialistkou. Každoročně se účastním seminářů a konferencí týkající se výživy a zdravého životního stylu. Zajímám se zejména o nejrůznější vydané studie a aplikuji jejich poznatky ve své praxi.

Michaela Sedláčková (Šimordová)

Míša leží v listí

„Jsme tím, čím chceme být.“
- Jean Paul Sartre