Jídelníček na míru

Jídelníček na míru od profesionální výživové poradkyně sestaven podle vašich chutí.


Jídelníček na míru - Žítschutí.cz

Jídelníček na míru obsahuje vždy minimálně 10 variant jednotlivých pokrmů dle vašich chuťových preferencí. Je variační, jednotlivá jídla na daný den si tak vybíráte podle sebe. Je sestaven z běžně dostupných přirozených potravin a svým obsahem je tak vhodný pro celou vaši rodinu (včetně dětí).

K jídelníčkům náleží edukační materiály o zdravé stravě a také příručka k jídelníčku, která zodpoví nejčastější dotazy a naučí vás s jídelníčkem pracovat. Velmi si dávám záležet na tom, aby klienti všemu porozuměli a s jídelníčkem si vytvořili nové stravovací návyky, které už jim zůstanou.

Jídelníčky zpracovávám na základě poskytnutých informací s ohledem na váš zdravotní stav, časové možnosti (zaměstnání/škola/volný čas), oblíbené pokrmy a podobně. Informace zjišťuji z vyplněného osobního dotazníku a ideálně i telefonické hovoru. V praxi se mi velmi osvědčilo, že díky telefonickým konzultacím klienti svých cílů dosahují mnohem efektivněji a také víc udržitelně.Pro inspiraci k vaření klientům zasílám také eKuchařku se zdravými recepty. Receptů není nikdy dost. Zároveň k jednotlivým pokrmům v jídelníčku uvádím tipy, co se z daných potravin dá připravit za pokrmy.
S každým klientem nejprve zhodnotíme jeho současný stravovací režim a na něj navážeme novým jídelníčkem. I když někdy přenastavujeme návyky velmi výrazně, ke změně dochází postupně a tak, aby to bylo příjemné.

Po celou dobu některého z programů nabízím online poradenství formou emailu zdarma. Konzultace nyní probíhají pouze online formou pomocí telefonních nebo video hovorů (dle domluvy s klientem).

Při absolvování programu získáváte automaticky Klientskou kartu výhod, se kterou nabízím slevy od partnerů nebo slevy na mé další služby.

Výsledky mých spokojených klientů najdete zde.Klientka Kačka

Klientka Katarínka

Klientka Kristýnka

MÁM ZÁJEM

Stále ještě váháte?

Využijte konzultaci
ZDARMAZavoláme si

Máte k jídelníčku dotazy? Klidně mi zavolejte. Zeptejte se na veškeré informace a zjistěte, jak celá spolupráce funguje.

nebo

Napíšeme si

Klidně se se mnou spojte přes sociální sítě (Facebook, Instagram) nebo email. Vyměníme si několik zpráv, aby vám byly všechny informace dostatečně srozumitelné.

Proč jídelníček právě ode mě?

Žijeme s chutí
Zjistíte, že zdravě jíst neznamená hladovět
Ukážu vám, že ke štíhlé postavě je potřeba se kvalitně a dostatečně projíst.
Ukážu vám, jak se stravovat v běžném životě
Ve své praxi jsem viděla spoustu jídelníčků, u kterých by člověk ideálně neměl chodit do práce a jen by trávil hodiny vařením. Sama vím, jak je to někdy náročné. Představím vám tipy, jak zvládnout zdravý jídelníček s prací, koníčky i s časem pro svou rodinu.
Netrapte se nesmyslnými zákazy
Nikdy ode mě neuslyšíte, že si na oslavě narozenin máte dát místo dortu salátovou okurku (pochopitelně pokud na oslavy nechodíte každý týden).
Žádné předražené doplňky stravy a nepřirozené koktejly „k hubnutí“
Doplňky budou vždycky jen něco doplňovat. V jídelníčku najdete jen zcela běžně dostupné a tělu přirozené potraviny. Jídla podle jídelníčku tak můžete vařit pro celou rodinu (i děti).
A hlavně – ve zdravém těle zdravý duch! Moc dobře vím, že spokojené tělo znamená spokojenou mysl. Tak co, chcete se konečně cítit líp a mít zdravé a funkční tělo?
MÁM ZÁJEM