Nejčastěji kladené dotazy

Přemýšlíte nad tím, zdali jsou naše služby opravdu pro Vás? Stále přemýšlíte nad nějakou otázkou? Zde máme výčet těch nejčastějších dotazů ze strany našich klientů. Třeba Vám také dopomohou k rozhodnutí.

Proč zvolit právě nás?

Preferujeme kvalitu, ne kvantitu. Neradi zacházíme do extrémů, podporujeme zlatou střední cestu. Naučme se pracovat sami se sebou, najít to nejvhodnější právě pro nás samotné. Neslyšíme na slovo dieta! Chceme vám ukázat, že zdravý životní styl není něčím drastickým – že celý život nemusíte vážit každý gram jídla, že už si nikdy nedopřejete čokoládu nebo si s přáteli nezajdete do restaurace na večeři. Vše záleží na našem celkovém stravování a výdeji.

Mám velkou nadváhu, můžu se na Vás obrátit?

Právě proto je lepší začít ve spolupráci s odborníky, kteří vám poradí, nasměrují vás tím správným směrem. Ukážeme vám, že když změníte pár věcí ve svém životním stylu, můžete kompletně změnit svůj život k lepšímu.

Jsem maminka dvou dětí, nemám čas pobývat hodiny ve fitnesscentru a trávit hodiny vařením a pečením. Můžu využít vaše služby?

Nejde přeci o několikatýdenní dřinu, ale o to jak si najít “to své”, co vám bude vyhovovat po celý život. Někdo cvičí ve fitnesscentru, někdo si zacvičí doma, každý podle svých vlastních schopností a možností. Co se přípravy jídel týče – zdravý životní styl neznamená začít trávit hodiny jen v kuchyni.

Mohu využít vaše služby, i když jsem úplný začátečník a nikdy jsem necvičil/a?

Naše služby jsou skutečně pro každého – je jedno, jestli jste ve cvičení úplný začátečník, či nějakou dobu sportujete. Stačí splnit pouze jeden krok – rozhodnout se začít.

Zpracováváte tréninkové plány i pro cvičení na doma?

Jestli se rozhodnete cvičit v posilovně, doma či někde v přírodě, je jen na vás. Tréninkový plán je vytvořen podle vašich nároků a možností. Pokud neholdujete posilovně, sestavíme vám tréninkový plán, na který potřebujete jen své vlastní tělo a který se vyrovná svou obtížností kvalitnímu tréninku ve fitnesscentru.

Je možné získat slevu na vaše služby?

Ano, 10% slevu mají všichni klienti VZP pojišťovny po předložení průkazu pojištěnce 5% slevu rovněž získávají studenti po předložení studentského průkazu. Jednotlivé slevy se nesčítají a nevztahují se na cenově výhodné balíčky a akční nabídky.

Nabízíte nějaké cenově výhodné balíčky?

Své klienty si hýčkáme, proto cenově výhodné balíčky nabízíme velmi rádi. Sledujte naše Facebookové stránky Žít s chutí nebo Instagram @zitschuti a buďte tak včas informováni o nejnovějších akcích. Novinky také naleznete v rubrice Články.

Proč vést tréninkový blok?

Vedení tréninkového bloku je důležité pro sledování vašich výsledků, můžete tak snadno kontrolovat vaše pokroky. Slouží k úpravě a potřebným změnám tréninkového plánu. Navíc vás kouzelné políčko dokáže motivovat k tomu být lepší než předchozí trénink. Tréninkový blok od nás ke svému tréninkovému plánu získáte zdarma.

V čem je lepší cvičit ve fitness centru než doma?

Posilovna vám nabídne širší možnosti využití cvičebních pomůcek. Když už do té posilovny dorazíme, většinou nás to donutí pracovat na sobě tvrději a nenecháme se rozptylovat chodem domácnosti.

Nemám rád některé potraviny, je možné to ve výživovém plánu zohlednit?

Samozřejmě. Výživový plán je tvořen tak, abyste jedli své oblíbené potraviny, které budou zároveň prospěšné vašemu tělu. A aby to bylo dlouhodobě udržitelné.

Máte jiné dotazy? Neváhejte nás kontaktovat.

KONTAKTOVAT